СТВОРЮЄМО

САЙТ

ЗА 48 ГОДИН

Наші сайти - втілення Ваших ідей.

Ми створюємо майбутнє вже сьогодні.

Тому що цінуємо час наших Клієнтів.

НАША ФІЛОСОФІЯ

Сайти, що продають, можуть і повинні бути сучасними, зрозумілими та якісними. Будь-який сайт, незалежно від розміру та тематики - інструмент досягнення Вами бажаного результату. Ми створюємо надійні Лендінгі та сайти для серйозних організацій і творчих індивідуальностей, консультуємо та запускаємо рекламні кампанії, пишемо цікаві статті, що "продають", забезпечуємо комплекс дій, необхідних для запуску Вашого проекту.

Ми не втрачаємо дрібниць.

І нам не все одно.


Якщо Вам до душі наші принципи - будемо раді співпрацювати з вами!

 

НАШІ РОБОТИ

Ми створюємо багато різних сайтів. Для зручності сприйняття ми умовно розділили наші роботи за розміром - односторінкові сайти-візитки, інформативні рекламні Лендінгі для Вашого бізнесу (посадкові сторінки), великі сайти, що містять більше однієї сторінки та інтернет-магазини.

БІЛЬШЕ РОБІТ

 • САЙТИ-ВІЗИТКИ

  Орган з сертифікації

  Дитячий літній табір

  Архітектурні макети

 • ЛЕНДІНГІ

  Металорукава

  Кожухи КЗХ

  Ремонт осель

 • ВЕЛИКІ САЙТИ

  Послуги типографії

  Митно-брокерська компанія

  Оренда автобусів

 • ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ

  Органічні продукти

  Маштабні моделі

  Ювелірні вироби

КОНТАКТИ

Щоб інтернет-проект приносив прибуток та швидко "повернув" вкладені в нього кошти, крім створення самого сайту, необхідний комплекс попередніх та наступних дій. Найчастіше, Замовник чітко визначає свою кінцеву мету, але не замислюється про способи її досягнення, оскільки зайнятий веденням свого бізнесу. Ми надаємо нашим Клієнтам докладні консультації з усіх питань, пропонуємо дієві рішення та уважно ставимося до деталей.

Реальні цінности.

Живе спілкування.

 

 

  

АРТІОЛЬ ІНЖИНІРІНГ

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЬ

БІЛЬШЕ?

ЗАПИТУЙТЕ!

Отправляю…

Ошибка. Пожалуйста, попробуйте еще раз.

Благодарим Вас!

ВАРТІСТЬ НАШІИХ ПРОЕКТІВ

Вигідно подати та продати товар / послугу, заявити про себе / свою компанії в мережі, привернути увагу до проблеми / питання, зібрати передплатників / провести аналіз ринку - сайт вирішує безліч завдань. Чому ж одні сайти досягають поставлених цілей краще та швидше інших? Наша відповідь - грамотне забезпечення ресурсами до початку робіт та правильні дії після створення сайту.

Мінімальна розробка сайту складається з концепту, дизайну та верстки. Підготовчі роботи, які можуть знадобитися Замовнику (наприклад, фото та відеозйомка, написання та обробка текстів, аналіз ринку та конкурентів), а також роботи після створення сайту (просування в мережі, запуск рекламних кампаній, маркетинг в соціальних мережах) не входять до пакет розробки, тому остаточний бюджет проекту розраховується безпосередньо в процесі переговорів.

 

Цікавим проектам та приємним Клієнтам ми завжди раді піти назустріч! 

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ